EWELINA – FRYZJERKA Z KILKUNASTOLETNIM STAŻEM . WYKFALIFIKOWNA STYLISTKA FRYZUR DAMSKICH I MĘSKICH. CICHA, SPOKOJNA, PERFEKCJONISTKA W PEŁNI TEGO SŁOWA ZNACZENIU! SPECJALIZUJE SIĘ WE FRYZURACH KLASYCZNYCH.

 

MAGDA – KOSMETYCZKA, KTÓRA JEST Z NAMI OD POCZĄTKU ISTNIENIA SALONU. WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE POWODUJE IŻ W SWOJĄ PRACĘ WKŁADA WIELKĄ PASJE I ZAANGAŻOWANIE. JEST PEWNĄ SIEBIE, ZAWSZE UŚMIECHNIĘTĄ OSOBĄ.

 

 

PAULINA – SZEF WSZYSTKICH SZEFÓW :))))
SPECJALISTKA, PASJONAT, W JEDNEJ OSOBIE. KREATYWNA I LUBIĄCA WYZWANIA STYLISTKA. UWIELBIA ODWAŻNE CIĘCIA I KOLORYZACJE.

 

REGINA – POCZĄTKOWO UCZENNICA, TERAZ PEŁNA ZAPAŁU FRYZJERKA. SWÓJ ZAWÓD WYKONUJE Z ZAMIŁOWANIEM I WIELKĄ PASJĄ. JEST OSOBĄ MIŁĄ I OTWARTĄ NA POMYSŁY. JEJ KONIKIEM JEST KLASYKA I GEOMETRYCZNE CIĘCIA
- OBECNIE NA URLOPIE WYCHOWAWCZYM

 

AŚKA – KREATYWNA FRYZJERKA OD POCZĄTKU ISTNIENIA SALONU. JEST BARDZO POMYSŁOWĄ OSOBĄ , NIE MA DLA NIEJ RZECZY NIEMOŻLIWYCH. BARDZO LUBI WYZWANIA, MIŁA, POZYTYWNA OSOBA.

 

MARTA – POCZĄTKUJĄCA FRYZJERKA, ZACZYNAŁA OD STAŻU...ZAPOWIADA SIĘ!


 

 

 

 

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres salonpaulina@interia.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.